Tábor 2021

Tábor 2021

V termínu od 18.7. do 7.8. proběhl v krásné přírodě CHKO Křivoklátsko, konkrétně v údolí potoka Javornice, letní dětský tábor druhého běhu táborového klubu Zálesák Liteň. Letošní tábor proběhl bez problémů a všichni si ho užili.
Snažili jsme se nic nepodcenit a všechna potřebná opatření jsme měli zajištěna, a to i ve spolupráci s krajskou a okresní hygienickou stanicí. Kontrola žádná nedorazila.
Nikomu včetně těch nejmenších se nechtělo ani po třech týdnech domů, což bylo potěšením pro nás vedoucí.
Letošní celotáborovou hru připravila Lucie Adámková na téma Harry Potter. Děti hrály famfrpál, míchaly lektvary, hledaly viteály a musely zničit lorda Voldemorta. Dobro v čele s Harry Potterem opět zvítězilo. Hry byly zasazeny do příběhu, který dětem přibližovali vedoucí krátkými divadly plnými kouzel a nechyběly ani dechberoucí efekty a kouzelnické souboje. Divadla pro děti v rámci CTH jsou již na našem táboře každoročním pravidlem a dětem se moc líbí.
Letos se nemohl konat tradiční návštěvní den. Mimojiné i proto jsme poprvé zavedli FB profil LDT Zálesák Liteň - 2. běh, kam jsme pravidelně podávali zprávy a fotky rodičům, což mnozí rodiče kvitovali velice kladně.
Žádný problém s Covidem ani ničím jiným jsme naštěstí nemuseli řešit. Trochu nám pobyt v lese komplikovalo počasí, díky kterému jsme se mnohdy brodili bahnem, ale i s tím jsme si poradili a nenechali si zkazit náladu.
Veliký dík patří všem rodičům za důvěru nám vloženou a hlavně všem vedoucím a veškerému personálu za jejich vynaložené úsilí, které vedlo k úspěšnému zvládnutí celého tábora. Vedoucí vše dělali z vlastní dobroty a v rámci svých dovolených, což stojí za velké uznání. Současní i ti bývalí vedoucí a táboroví pracovníci si připomenou 18.9. celou naši dlouholetou činnost v Javornickém údolí. Oslavíme 50. výročí tábornické činnosti.

Letní dětský tábor Zálesák Liteň 2. běh se v roce 2021 koná v termínu 18.07. - 07.08.
Téma celotáborové hry je Harry Potter
Cena 5000 Kč
Rezervace přihlášek na tel. 724519122 nebo e-mailové adrese LDT.zalesakliten2@gmail.com
Následně budou závazné přihlášky ke stažení na našem webu www.tkzalesakliten.cz
Podmínky konání budou průběžně upravovány dle pandemické situace a aktuálních vládních nařízení.
Těšíme se, že si letos společně tábor konečně zase užijeme.

Přílohy k článku
Jméno souboru Popis Velikost
prihlaskadoldt2021.docx 426.7 Kb
prihlaskadoldt2021.pdf 758.8 Kb
taborovy-rad.docx 20.5 Kb